Özel Steatit Ürünler


Ürünlerimiz arasından seçilmiş örnekler

Yeni yapılan yatırımlarımızla birlikte Ceramicx Ireland olarak özel steatit parçaları bünyemizdeki Dorst marka Alman Malı 6 Ton, 15 Ton ve 30 Ton olmak üzere preslerimizde üretebilmekteyiz. Genel olarak seramik üretimimiz için kullanılmakla birlikte özel taleplerinize cevap verebilecek kapasitemiz mevcuttur.

Steatite seramik hammaddesi olarak kendini elektrik yalıtkanlarının üretiminde kanıtlamıştır. Mekaniksel dayanımı ve dielektrik özellikleri birlikte 1000°C'ye varan sıcaklıklara dayanabilmektedir.

Steatite genel olarak yüksek sıcaklık bulunan ortamlarda ihtiyaç duyulan elektriksel yalıtkan ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Soğuk anahtarlama uygulamalarında ve yüksek voltaj yalıtımında mükemmeldir.

Ceramicx firması olarak tam üretim entegrasyonu politikamıza uygun olarak seramik pres kapasitemizi artırmış bulunmaktayız bu sayede seramik boncuk, elektrik konnektörleri ve diğer yüksek ısı gerektiren infrared ısıtma uygulama ihtiyaçlarını üretebiliyoruz.


Seramik preslerimiz talaşlı imalat ve metal pres hatlarımız ile entegre bir yapıdadır. Böylece genelde metal parçalara sahip olan seramik yedek parçalarını üretebiliyoruz. Talaşlı imalat ve press hatlarımız; Hurco CNC işlem merkezi, ve Hurco 6 eksen çubuk torna ve 25 ve 75 tonluk pres makinalarından oluşmaktadır.

Yapmış olduğumuz bu yeni yatırımlarımız ile üretimlerinde yüksek kaliteli özel steatit parça ihtiyacı duyan firmalara hizmet verebilmemizi sağlamıştır. 20 yıldan daha fazla süredir Ceramicx dünya çapında 62 ülkeye üretmiş olduğu ürün ve sistemleri göndermektedir. Hizmet kalitemiz, müşterilerimizin bize güveni ve birinci sınıf kalitesi ile özel bilgi ve tecrübe isteyen steatit seramik parça tasarımında hizmetinizdeyiz.

Bütün tasarım ve sipariş adetleri ile ilgili olarak direkt bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Şimdi iletişime geçin

© 2024 Ceramicx | Web Development by Granite Digital