İnfrared Eğitimi

 

İnfrared eğitimi

İnfrared ısıtma çok anlaşılır bir konu değildir ve dünya çapında mühendislik programlarında nadiren ele alınmıştır. Ceramicx karmaşık infrared problemlerini çözmek ve distribütörlerine infrared ısıtma uygulamalarının temellerini öğretmek için iki çeşit eğitim kursu sunmaktadır.

Online Eğitim

İnternet tabanlı online eğitim kursu her biri yaklaşık 2 saatte tamamlanmak üzere dört modülden ve kısa testlerden oluşur. Sayfa ek derslerle düzenli olarak güncellenecek ve eğitimi başarıyla geçen müşterilere sertifikaları verilecektir. Tanınmış yetkililerden sertifikalarla ve resmi akreditasyon ile kursu geliştirme planlarımız bulunmaktadır. Son olarak Ceramicx Yüksek lisans düzeyinde kurs vermeyi planlamaktadır.

Ceramicx müşterilerini, distribütörlerini, infrared ısıtma ve süreçleriyle ilgilenen araştırma ortaklarını ücretsiz eğitim kursuna davet ediyor.

 

Ceramicx ile ilişkili olmayanlar modül başına £150 ya da dört modül için £500 ödeyerek bu kursa sahip olabilirler.

Sınıf Eğitimi

Bu eğitim West Cork’taki Ceramicx ‘te ya da sizin seçtiğiniz bir yerde 3 gün boyunca sürecek bir dersttir. Online ısıtma kursuna ek olarak Ceramicx müşterilerin ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda istek üzerine kurslar da sunmaktadır. Bu eğitim müşterilerimizin seramik, kuartz rezistanslarının üretim aşamalarını ve mühendislik projeleri uygulamalarını görmelerine olanak da sağlayacaktır.

Eğitimle ilgili sorularınızı bekliyoruz.

Bağlantı;Gerard McDonnell.

 

© 2024 Ceramicx | Web Development by Granite Digital