HAKKIMIZDA

Türkiye'de yada dünyada infrared ısıtma yada seramik infrared ısıtıcı arıyorsanız şu an doğru yerdesiniz.

Tüm içtenliğimizle artık aramanızı sonlandırmanızı öneririz.

Ceramicx'in sahip olduğu proses ve endüstriyel ısı danışmanlarının küresel ihtiyaçlarınıza tecrübe ve bilgi birikimi ile vermiş oldukları seramik veya diğer infrared çözümleri bizi dünya çapında 65 ülkede müşterilerimizin infrared ısıtma çözümleri partneri yaptı. İnfrared ısıtma tekniğini kullanan proseslerdeki yirmi yılı aşan uzmanlığımız bizi performans/fiyat oranında konumuzda lider yaptığı gibi ürünlerimizin karbon ayak izini de minimize etti. 

Aşağıda büyümemizin ve müşterilerimizin bizimle büyümesinin sebeplerini bulacaksınız.

Yönetİm


Frank Wilson

Genel Müdür
frank.wilson@ceramicx.com

Gráinne Wilson

Satış Müdürü
grainne.wilson@ceramicx.com

Ekibimizi görmek için tıklayın.

ÜrünlerİMİzİN KALİTESİNDEN EMİNİZ

Bizden almış olduğunuz her ürün kalite kontrol bilgilerinin kaydedildiği bir bilgi bankasına erişebileceğiniz seri numarası ile size gelir. Bu numara ile online olarak detaylı ürün bilgisine, ısıtma performans bilgilerine grafik ve test dataları olarak erişebilirsiniz. Bu bilgiler genel bilgiler olmayıp her ürün ayrı ayrı test edilip arşivlenmektedir.

 

ÜRÜNLERİNİZ TASARIMDAN İMALATA BİZİM İŞİMİZDİR

Size sadece en iyi performas verecek infrared ısıtma çözümünü sunmuyoruz aynı zamanda tam olarak ihtiyacınız olan sistemi üretiyoruz. Tasarımınız ve üretimimiz en son CAD/CAM teknolojileri, CNC büküm ve kesim makinaları ile tek elden yapılmaktadır.

 

Karbon AYAK İZİNİZ BİZİMLE DAHA DA KÜÇÜK

Geleceğimiz karbon ayak izimizin ne kadar azaltabileceğimize bağlı, yeşile endeksli çevreci üretim politikamıza burada teşekkür etmek isteriz bu sayede sizin için üretim yaparken yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanıyor ve karbon ayakizimizi olabildiğince azaltmaya çalışıyoruz elbette bütün çalışmalarımız dökümante edilmiştir.

 

SİPARİŞİNİZ SÖZÜMÜZDÜR

Tam zamanında teslimat ile sizlere vermiş olduğumuz teslim sürelerine sonuna kadar bağlıyız. Seramik rezistans, kuartz rezistans yada infrared ampüller olsun endüstrinin duyduğu tüm ihtiyaçlar dünyaya zamanında teslim ediliyor.

 

ÜRETİM EKİBİMİZ

Müşteriye hizmet bizde kök salmış bir kavramdır. Tasarımdan sevkiyata kadar herkes sizin yerinize düşünmeye alışkındır.


Telefon:+90 212 549 48 39
Eposta: satis@ceramicx.com

 

© 2024 Ceramicx | Web Development by Granite Digital