Makine Parkurumuz

Ceramicx üretim felsefesi gayet basit ve veciz bir anlatımla "hepsini burada üretiyoruz" şeklinde ifade edilebilir.

Bütün dizayn ve üretim bileşenlerini kendi bünyemizde toplamış olmamızın tek amacı bütün anlamda sorumlu olduğumuz ve her aşamasını yakından takip ettiğimiz bir ürün sunabilme arzusundan kaynaklanmaktadır.

Bütün IR seramik rezistanslarımızı ve diğer bileşenlerimizi kalıplar dahil olmak üzere kendi bünyemizde üretir kendi geliştirdiğimiz özel fırın sisteminde pişiririz. Bunun yanında talaşlı imalat kabiliyetimizi de yapmış olduğumuz yatırımlar ile infrared ısıtma uygulamaları alanında duyduğumuz ihtiyaçlarımızı karşılayacak seviyelere çıkarmış bulunmaktayız.

 

Sadece bütün ürünleri bünyemizde üretmekle kalmıyor aynı zamanda hepsini test ediyor ve standartlarını da doğruluyoruz. Örnek vermek gerekirse her seramik infrared ürünümüz üzerinde kendisine özel bir seri numarası ile size ulaşır ve bu numarayı kullanarak bütün test değerlerine online olarak erişebilirsiniz.

Tasarımdan Cad/Cam'e ve komple üretime kadar Ceramicx olarak endüstriyel ısıtma ihtiyacınıza cevap verecek bütün araçlara sahibiz. Özel tasarım endüstriyel ısıtıcı geliştirilmesinden, endüstriyel uygulamanızın ısıtma ihtiyacına her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere projektörlerden reflektörlere, C tip fırınlardan panel ısıtıcılara ve kontrol sistemlerine uzanan geniş bir yelpazede çözümler sunmaktayız.

© 2024 Ceramicx | Web Development by Granite Digital